AMA East Hare Scrambles Championship Series

Class Results: 50cc

P. RIDER HOMETOWN MCH TOT RD1RD2RD3RD4RD5RD6RD7RD8RD9
1-261-272-243-234-145-186-910-510-6
1.Justin Adkins RICHLAND, NJ KTM 16815 18 25 30 25 30 25   
2.Allen Adkins RICHLAND, NJ KTM 16425 25 30 25 30 18 11   
3.Caleb J Baltimore MANSFIELD, PA KTM 15612 12 15 21 16 25 16 18 21
4.Dalton L Evans COLUMBUS, OH KTM 10911 13 14 18 18 21 14   
5.Nathan P Adkins RICHLAND, NJ KTM 847 10 12 15 14 16 10   
6.Brooke Kowalski MILMAY, NJ KTM 629 9 13 16 15     
7.Elijah Berryman SILVIS, IL UNK 60       30 30
8.Cade M Henderson PACOLET, SC KTM 6030 30        
9.Jaret Zoellner EDINBURG, IL UNK 50       25 25
10.Max Grant DAWSONVILLE, GA KTM 5016 16 18       
11.Conner Noffz GREENWOOD, SC KTM 4221 21        
12.Andrew R Segars SUMTER, SC KTM 3918  21       
13.Cole Morgan ROCK FALLS, IL UNK 37       21 16
14.Cooper S Jones LAWTON, PA KTM 30      30   
15.Luke Lankutis LITCHFIELD, IL UNK 30       12 18
16.Jhak Walker MORRISONVILLE, IL UNK 30       15 15
17.Jack Wellborn ALCOLU, SC KTM 2914 15        
18.Chapell Brogdon SUMTER, SC KTM 2713 14        
19.Jaycie Olsen ARROWSMITH, IL UNK 25       13 12
20.Carson M Kellett ALEDO, IL UNK 24       16 8
21.Chasen Orme OTTAWA, IL UNK 24       10 14
22.Darrin Herman PLAINFIELD, IL UNK 24       11 13
23.Jonathan L Henry MC GRAW, NY KTM 21      21   
24.Ryan Gribbin MAYS LANDING, NJ KTM 21    21     
25.Nathan Young BLOOMINGTON, IL UNK 20       14 6
26.Reece Frankford CARLINVILLE, IL UNK 20       9 11
27.Nathan Dulaney WAYNESBORO, PA COB 18      18   
28.Gavin K Roberts SPARTANBURG, SC UNK 1810 8        
29.Justin Mccarty KODAK, TN UNK 16  16       
30.Benjamin A Millier MARIETTA, NY KTM 15      15   
31.Grayson Plowman PALMYRA, IL UNK 15       8 7
32.Yasin Tabatabaee ANDOVER, NJ HON 14   14      
33.Daniel Luckman MARION, NY KTM 13      13   
34.Halie D Cundiff BOONES MILL, VA KTM 13    13     
35.Brandon J Yurko NEWARK VALLEY, NY HON 12      12   
36.Taryn Nees ALEDO, IL UNK 12       7 5
37.Garland Loven HAMER, SC KTM 11 11        
38.Hayden Johnson UNK 10        10
39.Julia G Zoellner EDINBURG, IL UNK 9        9
40.Noah Luckman MARION, NY HON 9      9   
41.Keidyn Geise NEWARK, NY YAM 8      8   
42.David H Rothrock PACOLET, SC HON 88